Rockstar Games'in çıkartmış olduğu oyunlarda neredeyse hepsinde hile bulunmakta. GTA 5'in üzerinde henüz bir para hilesi bulunmuyor ama oyuncular bunu farklı yöntemler kullanarak aşıyorlar. Bizde bunları derleyerek size nasıl zengin olabilirsiniz bunları anlatmaya çalıştık.

İlk Yöntemimiz,

Para Hilesi Yapmak için;

  • İlk olarak Cheat Engine adlı programı bilgisayarınıza kurun.
  • Kurulum yapıldıktan sonra oyunu açarak aşağıya alın ve tekrardan Cheat Engine programını açın.
  • Oyunda hangi karakterin kontrolünü yaptığınız hiç önemli değil. Yön tuşları ile telefonu açın. Cihaz üzerinden İnternete girin.
  • İnternet kısmından Money and Services kısmına yönelin.
  • LCN isimli seçenek ile karşı karşıya kalacaksınız, Tıklayın. Açıldıktan sonra satın alabileceğiniz hisseler çıkacak. Hisse satın alın.
  • Bu satın almayı 11 kere tekrarlayın. Aşağıya inerek Cheat Engine programını açın oyunu bulun ve Value: olarak 11 yazın, First Scan diyerek aratın.
  • Tekrardan oyun kısmına geçerek bir tane hisseyi satın böylece paranız güncellenecek.

 

İkinci yöntemimiz ise ;
 

Dükkan Soyabilirsiniz

Diğer bir para kazanma yöntemi de dükkan soymak. Büyük marketleri ve dükkanları daha fazla para alabileceğiniz için tercih edebilirsiniz. Arabanızı dükkanın önüne sürün, içeri girin ve kasiyere silah doğrultun. Kasiyer kasadan parayı boşaltacak. Parayı aldıktan sonra arabanıza binip polislerden kaçabilirsiniz.

İpucu: Bazı dükkanların iki kasası bulunuyor. Birinden parayı aldıktan sonra namluyu diğer kasaya doğrultursanız kasiyer oradaki paraları da boşaltacaktır.

 

Üçüncü yöntemimiz ;

Zırhlı Araç Soyun

Oyunun ilk zamanların para kazanmak için çok iyi bir yöntemdir. Sürüşteyken minimap’te rastgele olarak vurgulanırlar. Sürücüleri çıkartın, arka kapıları silahla veya C4 ile patlatıp açın. Genelde alacağınız para $5000’ın üzerindedir. Parayı toplayın ve polislerden kaçın.

Bazen parayı zırhlı araca taşıyan güvenlik görevlilerine rastlayacak kadar şanslı da olabilirsiniz, bu işinizi çok daha kolaylaştırır. Güvenliği alt edin ve parayı alıp kaçın.

ve son olarak bu yöntem ile her seferinde 12K $ kazanabilirsiniz Yani 12000$


İlk olarak yapmanız gereken,  Paleto Bay’in aşağısındaki bölgeye, denizaltı veya botla gidip en derine inin:

 

Sonrasında ise yine resimde gördüğünüz gibi batık uçak göreceksiniz hemen sağında bir hazine sandığı görebilirsiniz, bu hazine sandığı içinde 12000$ sizi bekliyor.

 

 

Sandığı boşalttıktan sonra hemen karakterinizi değiştirin, sonra tekrar bir önceki karakterinize dönün. Sandık tekrar gelmiş olacak. Sandığı yeniden açın ve yeniden karakter değiştirin. İstediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz bu yöntemi.

Videolu olarak izlemek isterseniz eğer :